НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Александрия вырывает ничью у Авангарда ###

Матч нинішніх суперників в першому колі 23-го чемпіонату відбувся 27-го липня на стадіоні «Ніка». В присутності 3500 вболівальників підопічні В.Шарана здобули переконливу перемогу – 3:0. Авторами забитих м'ячів у ворота краматорців стали Ю.Коломоєць – двічі та С.Старенький. В цілому між собою футболісти ПФК «Олександрія» та ФК «Авангард» в першій лігі провели 3 матчі. У грі першого кола в Краматорську минулого сезону вони зіграли внічию – 0:0, а в Олександрії перемогу святкували господарі поля – 2:1 (В.Грицук(26), Ю.Коломоєць(90+5) – В.Собко (90+2).

Напередодні зустрічі керівництво краматорського «Авангарду» звернулося до своїх вболівальників із зверненням прийти і підтримати свою команду. Нинішній чемпіонат для краматорців складається не найкращим чином. «Авангард» має в своєму активі тільки 5 перемог при семи поразках та п'ятьох нічиїх, посідаючи в турнірній таблиці дванадцяте місце. До того ж через перебір жовтих карток матчі не змогли прийняти участь І. Войтенко, Д.Тищенко, В.Поднебенний, натомість підопічні В.Шарана не мають проблем зі стартовим складом - до Краматорська прибули всі найсильніші виконавці.

Відразу ж після стартового свистка головного арбітра Д.Шурмана, олександрійці великими силами пішли вперед, намагаючись захопити ініціативу в свої руки. Заслуговує на увагу багатоходова комбінація, зав'язана на правому фланзі із завершальним ударом В.Грицука, в якій господарі відбили м'яч на кутовий. Після подачі А.Кічі, стало гаряче у воротарському майданчику Д.Пуговкіна, але в боротьбі з воротарем та захисниками, К.Сидоренко намагаючись щось зробити, порушив правила. Одразу ж господарі відповіли гострою контратакою, на вістрі якої був В.Расков, але він не зміг приборкати м'яч і хорошу нагоду для взяття воріт було змарновано. Дебют матчу проходив в спокійному темпі, футболісти діяли обережно, намагаючись, перш за все, забезпечити безпеку власних воріт. Лише на 15-й хвилині господарі наважилися на удар по воротах гостей. Після цього А.Сухоцький пройшов по лівому флангу, господарі сфолили на ньому. А.Кіча подав м'яч в штрафний майданчик, цю подачу замикав С.Басов, але м'яч проходить мимо воріт. І відразу ж в олександрійці провели результативну атаку. А. Запорожан зробив прострільну передачу, м'яч зрикошетив від захисника і С.Старенький відправляє м'яч у сітку воріт – 0:1. Через 3 хвилини С.Басов порушив правила проти Є.Швидкого і головний арбітр матчу Д.Шурман не роздумуючи вказав на 11-ти метрову позначку. Пенальті чітко реалізовує С.Печонкін – 1:1. Після того, як команди обмінялися забитими голами, темп гри значно зріс, футболісти почали діяти більш емоційніше і жорсткіше. Головний арбітр запобігаючи грубій грі, відразу ж показав жовту картку капітану краматорців В.Візаверу. На 31-й хвилині матчу небезпечно зі стандарту пробив по воротах А.Сухоцький, але голкіпер «Авангарду» витягнув м'яч з верхнього лівого кута воріт і перевів його на кутовий. Реальну можливість збільшити рахунок олександрійці мали на 40 – й хвилині, але непорозуміння гравців атаки, звели на нівець гольовий момент. Кінцівка першого тайму проходила за явною територіальною перевагою олександрійців. Вивести команду в перед могли В.Грицук та С.Старенький.

Другий тайм розпочався з швидких атак олександрійців, які ж одразу розіграли перспективну атаку на правому фланзі, але в останню мить в положенні поза грою опинився автор забитого голу С.Старенький. На 51- хвилині, після подачі з кутового А.Сухоцьким, С.Микицей пробив з близької відстані по воротах, але голкіпер Д.Пуговкін продемонстрував відмінну реакцію, перевівши м'яч на кутовий. На 59 – й хвилині олександрійці отримали нагоду на виконання стандарту, метрів з 20-ти. Удар капітана «Олександрії» пройшовся над лівою дев'яткою. Слід відзначити, що А.Запорожан сьогодні проводив свій 175 –й матч в чемпіонатах України в складі олександрійської футбольної дружини. В.Шаран у другому таймі, намагаючись підсилити міць своїх атак, вдається до ряду замін:замість Ю.Коломойця, А.Кічі,В.Бодаренка та С.Микицея на полі з'явилися В.Шевченко, Є.Пічкур, Р.Зейналов, Р.Локтіонов. І ось несподіванка, перша ж серйозна атака у виконанні господарів завершується голом, на вістрі атаки опинився Я.Ямполь, який пробив в притирку зі стійкою. Так у футболі буває, одна команда має ігрову та територіальну перевагу, а інша котра захищається проводить першу ж атаку і добивається успіху. Після забитого м'яча, господарі заспокоїлися, почали діяти спокійно та гармонійно, а олександрійці намагаючить відігратися, допускалися багато технічних помилок. Та все таки за 5 хвилин до кінця основного часу зустрічі, після передачі Є.Пічкура, досвідчений В.Шевченко зрівнює рахунок в матчі. Уже на першій доданій хвилині олександрійці провели блискавичну атаку, на вістрі якої опинився В.Шевченко, але його на підступах до штрафного майданчика господарів збиває з ніг голкіпер краматорців і отримує за це пряму червону картку. На останній хвилині зустрічі олександрійці отримали можливість на пробиття штрафного. Удар В.Грицука був підступний, але, на жаль, не точний. Це була остання нагода підопічних В.Шарана вирвати перемогу у краматорського «Авангарда».

На післяматчевій прес-конференції В.Шаран виказав невдоволення як результатом гри , так і її змістом, підкресливши, що його команда їхала в Краматорськ тільки за перемогою. Однозначно, і гравці, і тренери розчаровані кінцевим результатом. Будемо розбиратися!

Александрия

«Авангард»(Краматорськ) – ПФК «Олександрія» 2:2 (1:1)
«Авангард»: Пуговкін, Ковальов, Кравченко, Візавер к/к, Рєзніков(Жданков,90+2), Печонкін(Мамаді83), Швець, Швидкий, Ямполь, Расков(Маленко,58), Свиридов.
ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сухоцький, Кіча(Пічкур,67), Сидоренко, Запорожан к/к, Грицук, Старенький, Коломоєць(Шевченко, 56), Микицей (Локтіонов,80), Бондаренко (Зейналов,72), Басов.
Попередження: В.Візавер(25), В.Расков(57), М.Ковальов(90+1) – С.Басов(23)
Вилучення: Д.Пуговкін(90+2)
Голи: С.Печонкін(24 – пенальті), Я.Ямполь(74) – С.Старенький(21), В.Шевченко (85).